Způsoby dodání na území ČR

Česká pošta

Cena: 125 Kč s DPH, při objednávce nad 1500,- Kč zdarma

Standardním a nejčasteji využívaným způsobem dopravy je služba balík do ruky poskytovaná Českou poštou. Jedná se o nejrychlejší z nabízených služeb, v téměř 100 % případů jsou tyto obchodní balíky doručeny v následující pracovní den po expedování zásilky. Pokud Vás Česká pošta nezastihne v místě doručení, uloží Vaši zásilku ještě týž den na Vaší pobočce pošty, kde zůstane uskladněn po dobu 7 dnů. V případě, že v této lhůtě balíček nevyzvednete, vrátí se zpět.


 

PPL

Cena: 135 Kč s DPH, při objednávce nad 1500,- Kč zdarma

Pomocí služby PPL je zboží doručeno po celé ČR druhý den od jeho odeslání. V den doručení vás bude kurýr informovat s upřesněním času doručení zásilky. Pokud vás kurýr na uvedené adrese nezastihne, zanechá na místě oznámení o neúspěšném pokusu o doručení (tato informace vám také bude zaslána emailem).


 

Osobní převzetí

Cena: zdarma

Zboží si také můžete osobně převzít v sídle naší firmy na adrese: Sirotčí 10, Ostrava Vítkovice. Až budeme mít zboží připravené pro předání, budeme Vás informovat emailem, nebo telefonicky. Zboží si můžete vyzvednout v pracovní dny v čase 8-16:00h.


 

Způsoby dodání na Slovensko

GLS

Cena: 4,50 EUR s DPH, při objednávce nad 60 EUR zdarma

Pomocí služby GLS je zboží doručeno na Slovensko během 24-48 hodin. Jedná se o nejrychlejší a spolehlivý způsob dopravy.

 

Obecné informace

Ještě jsem nenakoupil a chci...

Kontakty

737 541 244 (Po-Pá 10:00-18:00)
info@karnevalovekostymy.cz

Copyright © 2021 Safe Trade s.r.o.
Online dodavatel karnevalových kostýmů a doplňků pro dospělé i děti
0 Položek
0 Kč
Zobrazit košík >>
Výměna kostýmuPoštovné zdarma