Karnevalový kostým včelka

Co se vám vybaví, když se řekne včela? Žlutý hmyz, který v létě obtěžuje, když si chcete dát na zahrádce nějakou dobrůtku, sbírá z kytek med a v tom horším případě vám ještě ublíží, pokud si ho nevšimnete. Ne každý má včely rád. S našimi kostýmy však všem ukážete, že příslušníci včelího společenství umí být skvělými společníky, kteří mají k nebezpečnosti daleko. Kostýmy včeliček vám budou slušet, vyzkoušejte je!

Žádné zboží

Pilná a krásná jako včelička

Už jste se někdy, dámy, staly včeličkou, která je prospěšná, protože nám dává med? Ne? A chtěly byste? S našimi karnevalovými kostýmy se vám to jistě podaří. K dispozici vám jsou nepřehlédnutelné sexy kostýmy černo-žlutých včeliček, které nenechají chladným žádného čmeláka, který se k vám v ten večer přichomýtne a bude žadonit o trošku vaší pozornosti.

Pokud máte malou ratolest a chcete ji vzít s sebou, ale dbáte na dokonalé sladění kostýmů, máme pro vás řešení – dětský kostým, ve kterém váš malý nezbedník bude vypadat jako malá včelka, protože součástí oděvu je pytel a čepice, takže bude celý zakrytý a bude mu koukat jen sladký obličejík.

Pro vaši větší dceru bude jako stvořený kostým víly včeličky, která si bloudí světem po luzích a hájích, drží ochrannou ruku nad dobrými lesními obyvateli a kouzelnou hůlku nad těmi zlými, nad kterými ráda pronese zaklínadlo, aby se napravili. Součástí kostýmu jsou šaty, křídla, čelenka a návleky na ruce, ale abyste docílili nejvěrohodnějšího vzhledu, musíte vaší parádnici pořídit punčošky a ostatní módní doplňky podle jejího přání.

Pro vás včelička a pro kamarádku kostým berušky

Pokud plánujete vzít na akci kamarádku, která žadoní, že nechce zůstat o víkendu večer sama doma, ale včelku jste si už vybrala vy a nehodláte se jí vzdát, pořiďte kamarádce kostým berušky, se kterým vám ostudu neudělá a vy budete nadšená, že máte parťačku, která se za vás postaví v každé situaci. Věřte, že budete mít zájem pánů krásně rozdělen, všichni nebudou létat jen za vámi (pokud si však všechny zájemce nechcete nechat pro sebe).

Obecné informace

Ještě jsem nenakoupil a chci...

Kontakty

737 541 244 (Po-Pá 10:00-18:00)
info@karnevalovekostymy.cz

Copyright © 2021 Safe Trade s.r.o.
Online dodavatel karnevalových kostýmů a doplňků pro dospělé i děti
0 Položek
0 Kč
Zobrazit košík >>
Výměna kostýmuPoštovné zdarma