Karnevalový kostým beruška

Slunéčko sedmitečné, neboli beruška, je jedním z nejznámějších brouků na celém světě. Kdo by si ji mohl splést, jejím typickým poznávacím znamením je sedm teček (na každé krovce tři a jedna nahoře uprostřed) a červená barva. Věděli jste, že v Americe označují tohoto brouka jako C-7? Nebojte, nikdo vás tak nenazve, v našich karnevalových kostýmech budete pro všechny jen beruškou, nebo také sluníčkem, protože jediný pohled na vás rozzáří všem obličej - berušky totiž signalizují odchod zimy a mrazivých dnů.

Žádné zboží

Beruško, dej mi jednu tečku

Chcete se stát na jeden večer beruškou? Broučkem, kterého mají všichni rádi, protože signalizuje, že se blíží teplé dny a zima je konečně na odchodu? Není problém, s našimi karnevalovými kostýmy se vám to podaří a ještě uděláte hodně parády a možná nalákáte nějakou tu kořist, která padne do vašich sítí díky vaším fascinujícím tečkám.

Kostýmy pro pravé berušky

V naší nabídce naleznete krásné sexy kostýmy berušek, se kterými oslníte nejednoho broučka na parketu. Obleček tohoto zajímavého hmyzího příslušníka u nás dostanete v červené barvě s mnoha puntíky, díky kterým budete královnou mezi beruškami a středem dění na všech akcích, které navštívíte.

Možná namítnete, že už jste viděli berušku ve žlutém provedení a červenou prostě nechcete. Ale věřte, že rudá vám bude slušet daleko více a mnoho očí se po ní poohlédne, kdežto po mandelince nehodí okem ani jeden muž. Vyberte si proto z naší nabídky krásné beruškové oděvy, které jsou určeny na každou párty. Součástí je obleček, křídla a tykadla.

Pokud máte kamarádku, která jde na akci s vámi, a chcete jít za „pár“, ale berušku jste si vybojovala vy, je tu jedna možnost – vaše kamarádka může zvolit kostým včelky, ve kterém vám nebude dělat ostudu a bude vás krásně doplňovat. Teď vám nic nebude bránit, abyste to na parketu rozjely, jak se sluší a patří. Pokud vy jako beruška chcete být inkognito, pořiďte si škrabošku, ve které vás nikdo nepozná.

Obecné informace

Ještě jsem nenakoupil a chci...

Kontakty

737 541 244 (Po-Pá 10:00-18:00)
info@karnevalovekostymy.cz

Copyright © 2021 Safe Trade s.r.o.
Online dodavatel karnevalových kostýmů a doplňků pro dospělé i děti
0 Položek
0 Kč
Zobrazit košík >>
Výměna kostýmuPoštovné zdarma