Karnevalový kostým klaun

Rádi bavíte okolí? Rádi se převlékáte do kostýmů? Pak bude pro vás tím pravým karnevalový obleček klauna. Na hlavu přidáte paruku, obličej si namalujete pestrými barvami a vyrazíte na párty, do školky za dětmi, nebo jen tak pro zábavu do ulic rozesmívat lidi, kteří jsou na cestě z práce a potřebují trošku radosti do života. V naší nabídce naleznete opravdu velkou řadu klaunových kostýmů a masek, které vám padnou jako ulité.

Hodnocení1
Hodnocení1
Názvu2
Ceny3
Data přidání4
Řadit podle
Stránka
z 2 | Produktů 37

Celohlavová latexová maska šílený klaun

Celohlavová latexová maska šílený klaun
549 Kč
dodáme do 14 dnů

Klaun - smutný komik

Říká se, že klauni jsou i přes svůj komediální um smutné bytosti. Bude to mít něco do sebe, kdo baví ostatní lidi, bývá často v osobním životě sám (slavní komici často upadali do depresí a strávili život o samotě). Klaun umí pobavit, rozesmát, ale také rozplakat a dát pocítit rozporuplné emoce. Nejradši je mají děti, ale také mezi dospělými se těší velké oblibě, protože ti si odpočinou od práce a přijdou na jiné myšlenky.

I z klaunů můžete mít strach

Věděli jste, že jsou lidé, kteří klauny milují, ale také lidé, kteří z nich mají takový strach, že se řadí mezi lidi s coulrofobií? Prý strach z klaunů pochází z dětství, kdy děti začnou vnímat smysly výrazů v obličeji. Klauni je pak zvláštními odchylkami mohou vystrašit natolik, že se děti fóbie nezbaví a strach si s sebou nesou i v dospělosti.

Klauni na divadelních a filmových prknech

Mezi nejznámější klauny patří a patřili mnozí známí filmoví i divadelní herci, např. Lubomír Lipský, Miloš Kopecký, Bolek Polívka, Charlie Chaplin či Laurel & Hardy. Mnozí z vás si asi více pamatují Chaplina, Lauera s Hardym a  Bolka Polívku, ti nám byli představováni jako neskuteční komici a baviči.

Kostýmy klaunů jako srdcová záležitost

Pokud chcete jít na párty za pestrobarevného mužíka, pořiďte si kostým klauna z naší nabídky. Můžete jít za šaška s šíleně barevným obličejem, ale také za skromného baviče, který barvičkám příliš neholduje a spíše dává na emoce a pocity z jeho umění. Jak budete bavit okolí, je čistě jen na vás, fantazii se meze nekladou.

Obecné informace

Ještě jsem nenakoupil a chci...

Kontakty

737 541 244 (Po-Pá 8:00-18:00) zdarma
info@karnevalovekostymy.cz

Copyright © 2020 Safe Trade s.r.o.
Online dodavatel karnevalových kostýmů a doplňků pro dospělé i děti
0 Položek
0 Kč
Zobrazit košík >>
Výměna kostýmuPoštovné zdarma