Karnevalové kostýmy princezna

Princezny tak krásné, až z nich zrak přechází. Chcete být taky takovou pohádkovou bytostí, která zaujme všechny hned při prvním příchodu do místnosti? Chcete, aby po vás všichni muži toužili a předbíhali se ve frontě na první tanec? Pořiďte si z naší nabídky karnevalový kostým princezny a rázem se přenesete do kouzelného světa, ve kterém z vás bude paf i ten nejhrozivější čaroděj, dobrovolně se vám vzdá a ještě vám daruje kouzelnou hůlku, se kterou se vám bude vládnout jedna báseň.

Žádné zboží

Princezny ze všech koutů světa

Středověká, indická, rokoková, arabská princezna či Popelka? Všechny jsou neskutečně krásné a stojí za to s nimi prožít pohádkovou noc plnou splněných přání, která po půlnoci jako mávnutím kouzelného proutku zmizí, aby se další noc mohla objevit znovu a v ještě větší síle a kráse a přeměnit se ve skutečnost.

Kdejaký rytíř pro princeznu ztratí srdce, zapomene na svůj původ, na svůj cíl, na své rytířské povinnosti, zamiluje se a bude chtít s princeznou utéct a strávit s ní zbytek života. Krásná pohádka, kde jen čestní a chrabří rytíři získávají nezdolná a nedobytná srdce princezen, kterým patří svět.

Kostýmy princezen nejen pro dámy modré krve

Chcete se na jednu noc stát bytostí, ze které přechází zrak? Pořiďte si kostým princezny a už nikdy nebudete mít nouzi o udatné rytíře, kteří pro vaši lásku pojedou světa kraj, budou bojovat s velkými draky, s lesními loupežníky, s nelidským počasím. A to jen proto, aby vám dokázali svou lásku a oddanost.

Pokud byste chtěli, aby vaše pohádka trvala déle, můžete rovnou z plesu vyrazit v kostýmu princezny na prkna, která znamenají svět, jelikož vám nabízíme také kostýmy bezkonkurenční divadelní kvality. Pánové vámi budou okouzleni, budou vám padat k nohám a trhat květiny na cizích zahradách, aby se vám mohli dvořit a získali vaše srdce.

Obecné informace

Ještě jsem nenakoupil a chci...

Kontakty

800 664 444 (Po-Pá 8:00-18:00) zdarma
info@karnevalovekostymy.cz

Copyright © 2017 Safe Trade s.r.o.
Online dodavatel karnevalových kostýmů a doplňků pro dospělé i děti
CZKEUR
0 Položek
0 Kč
Zobrazit košík >>
Výměna kostýmuPoštovné zdarma